Gadijuma bilde
Patversmes
Slokas
Alūksne
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Jelgava
Jēkabpils
Jūrmala
Liepāja
Mežvairogi
Rēzekne
Valka
Ogre
Tukums
Līčos
Jugla
Dzīvnieku biedribas
TUTTI
Ķepu-ķepā
DzīvniekuSOS
Kāmis
Meklēšana
Kā atrast Pazudušu suni!

Pirmkārt, meklēt savā īpašumā pamatīgi. Mazie suņi var nokļūt dažādās dīvainās vietās.
Suni ir jāmeklē pilnīgi visur.

Meklēt aiz, zem, un iekšā veļas grozā, veļas žāvētājā, plītis, ledusskapjos un trauku mazgātājos. Meklēt aiz ūdens sildītāji, kastēs, zem mēbelēm, zem gultas, skapī, skapī, ar plauktiem un grāmatu skapī, ar drenāžas caurulēm, kas kanalizācijas caurules, ar drenāžas caurule cauruļu, saskaņā ar transportlīdzekļiem, kas pārmeklēt telpas saskaņā ar mājas iekšienē nojumes un barns utt gadījumā kaķiem, kā arī skatās uz bēniņiem pārmeklēt telpas, uz jumta, jumta notekas, un līdz ar kokiem.

Aiziet pie kaimiņiem, konsultējieties ar visiem, un atstāt savu telefona numuru.

Iet uz katru māju zonā, kur jūsu dzīvnieks tika redzēs pēdējo reizi un runā ar iedzīvotājiem. Pierakstīt apraksts savu zaudēto mājdzīvnieku un jūsu tālruņa numuru un atstāj to kopā ar viņiem. Atstāj to, kas piešķirta to durvīm, ja tie nav mājās.
  runāt
palaist pāri. Tas ietver pastnieks, avīžu zēns, bērni, vecāki gaida pie skolas autobusu pietura, skola šķērsošana sargi, neighborhood noziedzības skatīties grupām, atkritumu pick-up apkalpēm, utt Dodiet viņiem rakstisku aprakstu par savu mājdzīvnieku un tālruņa numuru, kā arī.

Centieties iegūt visu kaimiņu bērni iesaistīti. Bērni ir liels atrast zaudējis pets!

Lūgt ikviens, ja viņi redzēja, vai dzirdējis neparasts apkārtne un rūpīgi pierakstīt visu, ko viņi pateiks. Tas varētu būt dīvaini, transportlīdzekļus, darba komandu, cilvēki, vai darbībām. Iegūt detalizētus aprakstus viss.

Neceļo viens. Take draugu vai ģimenes locekli ar jums.

Nav pierakstīt savu vārdu vai adresi. Jo scam mākslinieku un citu noziedzniekiem mūsu sabiedrībā, tas nekad nav laba ideja jāpopularizē šo informāciju.

Piedāvā atlīdzību, bet nav norādīts summu.

Dažus troksnis, kamēr jūs staigāt pa apkārtni! Dzīvniekiem var dzirdēt jūs no liela attāluma.

Visi Jūsu ģimenes locekļi zvanu pet nosaukumu.

Ja Jūsu dzīvnieks ir mīļākie "čīkstošs rotaļlieta", lai tas kopā un izmantot to, lai palīdzētu jums veikt pazīstams trokšņiem.

Izmantojiet "Acme Dog Whistle", lai saņemtu savu pet uzmanību. Cēls skaņu no šīs svilpes var uzņemt līdz jūdzes vai vairāk. Kaķi piesaista šo skaņu, kā arī suņiem. (Piezīme: šis svilpe ir "kluso" ultraskaņas tipa, bet ir vienkārša korekcijas, kas pazemina toni vērā cilvēka skaņas diapazonā. Izmantojiet šo skaņas signāls, meklējot jūsu dzīvnieks, jo skaņa veiks tālāk)

Carry kaste jūsu pet's favorite cepumi, chews vai citu apstrādā un trokšņot to skaļi, un aicina jūsu mājdzīvnieks vārdu.

Veikt jebkādus citus ar troksni, ka jūsu dzīvnieks ir iepazinies ar.

Tas ir svarīgi arī pārtraukt regulāri, ir kluss un klausīties jūsu mājdzīvnieku, lai trokšņa atbildi.

Kaimiņi domās tu esi traks, bet hey, šī ir jūsu pet dzīvē mēs runājam šeit!

Bring jaudīgu lukturīti (lai diennakts gaišajā laikā), lai pārbaudītu tumšās telpās.

Nobijies vai ievainots kaķis paslēpt tumšās telpās un nenāks jums. Ievainots suns arī paslēpt tumšās vietās.

Izmantojiet savu lukturīti, lai pārbaudītu saskaņā ar mājām un citām tumši plankumi. Arī pārbauda, angārus, garāžām, dumpsters, trash kannas, un ar automašīnām.

Vieta stipru aromātisks rakstus ārpus mājām, lai piesaistītu savu mājdzīvnieku. Dzīvnieki atrast savu ceļu ar smaržu, kā arī skaņu.

Izveidoti daži no jūsu netīras drēbes ārā. Nosvīdis sporta zeķes, skriešanas kostīmi ir liels par to!

Vieta suņiem pakaišu un mīļākie rotaļlietas ārpus tās.

Izbāzt daži smirdošs pārtikas, piemēram, tunzivis, sardīnes, vai silts, svaigi vārītu vistas, aknu vai citu kalnumētra gaļu. Pārliecinieties, lai aizsargātu pārtikas, ja varat, lai citi dzīvnieki neēd to!

Zvans vietējās veterinārārsts biroji laikā dienā. Pēc 5 PM, zvanīt veterinārārstam ārkārtas klīnikās.

Uzziniet, vai jūsu dzīvnieks ir ievainots un veikti, lai kādu no šo iestāžu vai klīnikās ārstēšanai.

Ja iestāde ir pieņēmusi vai apstrādā jebkurš dzīvnieks, ko pat attāli atgādina jūsu dzīvnieks, apmeklējiet BIROJS personīgi. Jūsu apraksts par savu mājdzīvnieku un to aprakstu par tādas pašas PET reti spēlē. Jums jāgriežas redzēt sev!

Arī lūgt tos tālruņa numurus vietējo glābšanas organizācijām. Tie parasti glabā sarakstu, un var pat ar tiem strādā.

Zvans katru glābšanas organizāciju un lūgt viņu palīdzību un uzzinātu, vai tās ir jūsu pet. Šīs grupas parasti tīklā viens ar otru un pāriet vārdu par jūsu gadījumu.

Apmeklējiet savu vietējo Animal Control, humānas sabiedrības un dzīvnieku patversmes, ietverot apkārtējos apgabalos ones.

Jums ir apmeklējuma dzīvnieku kontroles un humānas patversmes ik dienu vai divas. Tas labi darbojas, ja vairāki ģimenes locekļi var veikt pagriezienus apmeklē paslēptuves.

Jūsu apraksts par savu mājdzīvnieku un to aprakstu reti spēlē. Jums jāgriežas APSKATI! Noteikti pārbaudiet visas pārseguma jomās, ieskaitot lazarete. Arī jāapzinās, ka suņiem var izmitināt kaķis sadaļā un vice-versa.

Atstāt priekšstatu par savu mājdzīvnieku un jūsu tālruņa numuru katrā pajumti. Draudzīgi izturēties tiem.

Uzzināt turēšanas periods attiecībā uz katru dzīvnieku kontroles un humānas pajumti. Jāapzinās, cik daudz laika jums pieprasīt jūsu pet pirms to iemidzināt!

Valdība Dzīvnieku kontroles iestādēm galvenokārt uzturēt dzīvnieka tikai 3 dienas un tad viņi vai nu pieņem to ārā vai pat nogalināt to. Jums ir tikai iegūt viena iespēja šeit. Be there!

Ask Animal Control, humānas sabiedrības, un patversmēm par lolojumdzīvnieku glābšanas organizāciju jūsu reģionā.

Parasti ir mazākas pet glābšanas grupām, kas strādā ar vietējo humānas pajumti. Viņi bieži vien mājdzīvniekus no pajumtes, lai saglabātu tās no eitanāzijas un pieņemt tos, lai jaunajām mājām.

Zvans glābšanas grupām regulāri redzētu, vai tie ir jūsu pet.

Uzziniet, vai jūsu dzīvnieks ir ticis nogalināts ceļa.

Tas ir ļoti skumji, bet nepieciešams uzdevums. Pretējā gadījumā jūs nekad nezināt, kas noticis ar jūsu dzīvnieks, un tas varētu parādīties jūsu gadiem.

Ceļa apkalpes jūsu vietējā un valsts departamenta pārvadājumi (DOT) parasti uzņemt beigtu dzīvnieku uz ceļiem un pilsētu ielām. Dažos gadījumos Animal Control tas, kā labi. Jums zvanīt apkārt un noskaidrot, kurš aģentūrām šo pakalpojumu, jūsu reģionā. Ir jānodrošina, lai atrastu to all!

Suņi parasti ir palielinājies līdz 24 stundu laikā, bet kaķi bieži vien nav.

Zvans pilsētu, novadu un valsts autotransporta apkalpes, DOT un dzīvnieku kontrole katru dienu, lai redzētu, vai viņi ir atraduši savu mājdzīvnieku ķermeni.

Veikt pasākumus, lai apmeklētu viņu birojiem, lai jūs varētu runāt ar viņiem aci pret aci. Draudzīgi izturēties tos un atstāt fotogrāfija, jūsu mājdzīvnieks tā ceļa apkalpēm var būt Lookout par to.

Ja kāda no tām nesadarbojas ar jūsu centienus, sazinieties City Hall kā galējo līdzekli un sūdzēties. Tas parasti izpaužas reakcija. Bet atceries, jūs saņemsiet labākus rezultātus ar laipniem personīgas vizītes.

Ja jūsu dzīvnieks ir piesprādzējies ID tagu, DOT un / vai dzīvnieku kontroles iestādēm ir jāsazinās ar jums, ja viņi atrod jūsu dzīvnieks miris pa ceļu. Bet nav uzskatāmas par to. Jums ir nodot tālāk pūles, lai uzzinātu par sevi!

Diemžēl, šajā sadaļā ir lielāks "atrast" likmes nekā jebkas cits, izņemot posted flyers.

Ir ārkārtīgi svarīgi, lai pēc DAUDZ flyers par savu zaudēto pet laikā 1 jūdžu rādiusā, kur tas ir nozaudēts.

Kopumā, skrejlapas un plakātus ražo vairāk "atrod" nekā jebkas cits. Bet nav novārtā pārējo padomiem!

Savu budžetu noteiks, cik daudz flyers varat atļauties pastu, bet vēl labāk.

Nenovietojiet savu vārdu vai adresi YOUR FLYER!

Ja iespējams, vislabāk ir vieta krāsu fotogrāfija, jūsu mājdzīvnieks katrā flyer.

Izmantojiet 8-1/2 "x 11" dienasgaismas papīrs augstu atpazīstamību.

Sarakstā datums un vieta jūsu mājdzīvnieks ir nozaudēts, šķirnes suni vai kaķi, dzimums, vecums, svars, krāsa, marķējumi, un jūsu telefona numuru. Piedāvā atlīdzību, bet nav norādīts summu.

Ir ļoti svarīgi, lai vienmēr ieturēt vairākas pazīšanās zīmēm un raksturlielumi jūsu zaudēto pet. Jums var būt nepieciešams izmantot šos vēlāk, lai pārliecinātos, ka persona faktiski ir atradis savu mājdzīvnieku un nemēģina to scam you. Vairāk par šo vēlāk.

Post flyers pie jostasvietas līmenī par telefona centrus un acu līmenī tādās vietās kā veterināro biroju, zooveikalos, frizieri un skaistumkopšanas salonu, pārtikas preču veikali, kopienas ziņojumu dēļi, baznīcas, pica saloni, laundromats, ērtības veikali, blakus skolām, un skolas biļetenā dēļi.

Pārbaudīt jūsu posted skrejlapas bieži un aizstāt tos, kas trūkst vai bojāts.

Vieta Reklāmas jūsu vietējā laikrakstā. Daži to dara par brīvu.

Noteikti reklamēties svētdiena valodā, kā arī laikā nedēļā.

Arī izvietot reklāmu jebkādu "Penny Saver" veida publikācijām Jums varētu būt jūsu reģionā.

Pārbaudīt laikraksta "Atrasts" reklāmas katru dienu.

Lielākā daļa laikrakstu sniedz bezmaksas reklāmas, lai cilvēki, kuri vēl nav atraduši zaudējis mājdzīvniekiem.

Arī regulāri pārbaudīt jebkurā citā vietējā publikācijas.

Vai nav kādreiz atmest! Pets ir zināms, atrast ceļu atpakaļ uz mājām pēc tam, kad zaudējusi vairākus mēnešus. Labu veiksmi!

Nav klīst apkārt meklējot jūsu mājdzīvnieks tikai vai nu laikā, dienā vai naktī. Vienmēr lai draugs vai radinieks. Tas ir īpaši svarīgi nepazīstamos neighborhoods.
Ieeja
Lietotājs:
Parole:
Izklaide
Horoskopi
Bezmaksas SMS
šī diena vēsturē
Vārda dienas
Spēles
Radio
Online TV
Online spēles
Aptauja
Ar kādu baribu tu baro savu majdzīvnieku?

Rezultāti
Arhīvs
Visas atbildes: 76
Apmeklēt forumu
Nedēļas anekdote
zaķitis iejiet žurnālu veikalā un jautā:jums playboy ir?? pārdevēja:ir! zaķītis,a kaukas krutāks ir?? pārdevēja:ir! trushu audzēšanas rokasgrāmata!!
Draugi
Latvijas Reitingi
Statistika
kopā aktīvi 1
viesi 1
lietotāji 0


www.BANNERI.lvon-line.lv Top Site Statistika - TopSite.lv