Gadijuma bilde
Patversmes
Slokas
Alūksne
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Jelgava
Jēkabpils
Jūrmala
Liepāja
Mežvairogi
Rēzekne
Valka
Ogre
Tukums
Līčos
Jugla
Dzīvnieku biedribas
TUTTI
Ķepu-ķepā
DzīvniekuSOS
Kāmis
Meklēšana

Astrologi.lv horoskopi no 21. maija līdz 21. jūnijam

Auns
Sabiedriski aktīvs mēnesis, kad zeme svils zem kājām, tālrunis tarkšķēs uz nebēdu, un pats būsi uz izķeršanu. Vajadzēs daudz kustēties un biznesa virzienā strādās visas nervu šūnas, kas vien nebūs nodarbinātas pie dārza darbiem. Domās par ritošās tehnikas iegādi, tiesību kārtošanu.
Vērsis
Saimnieciskās rosības mēnesis. Naudas smarža vilinās un tās virzienā riposi kā akmens no kalna. Jāvairās visu pakārtot naudas pelnīšanai, jo aptumsumu laikam netīk tāda prasta filozofija... Piepūle sadalāma starp darbu, tālejošiem mērķiem, skaistuma kopšanu un pašizpausmēm. Dvēseles dzīve – lolojama.
Dvīņi
Maija mēnesi vēl tāds gurdeni paknaps. Jūnijā Dvīņi daudz laika veltīs jaunu iespēju meklējumiem. Jaunu cerību spārnots var satikt cerību nesošus domubiedrus. Negausīgi kampjot svaigu gaisa malku, var sagaidīt arī vienu otru nepatīkamu pārsteigumu. Nesteigties ar „kažoku mainīšanu”.
Vēzis
Draudzības un atvaļinājuma mēnesis. Vēzis būs mazliet nemierīgs. Der pabūt pie ūdeņiem, palīdzēt tuviniekiem. Vairāk būs jāsaskaras ar dažādām atkarībām. Nemokot sevi, jāatļaujas atvilkt elpu, uzaudzēt garīgos un intelektuālos muskuļus, piedomāt pie tā kā celt savu pašvērtējumu.
Lauva
Draudzībai būs liela nozīme. Raisīsies jauni plāni un cerības. Ģenerēsi jaunus iespaidus un iespējas. Svarīgi ir izdarīt pareizo izvēli. Interesēs arī sabiedriski politiskie procesi. Par vietu zem Saules būs jāpacīnās, parādot uzdrīkstēšanos, panākot kompromisus un sabalansējot savs labklājības rādītājus.
Jaunava
Profesionālisma paraugstunda. Notikumiem, faktiem, uzstādījumiem un nosacījumiem būs liela nozīme. Būs jāpieņem ļoti atbildīgi lēmumi, jāuzņemas jauna atbildība. Noskaņojies uz pozitīvas frekvences, lai skauģu runas atsitas kā pret mūri. Var rasties izdevība nokļūt ārzemēs.
Svari
Likteņa pieskārienu mēnesis. Ar labklājību notiks lielas lietas, cerams, pozitīvas. Pastaiga pa juridiskajām takām. Meklējumi un atradumi. Lai zaudējumiem nebūtu vietas, lielāka uzmanība jāpievērš jaunu iemaņu apgūšanai. Gribēsies sekot kādai tālai zvaigznei.
Skorpions
Daudz apspriedīsi kredītu jautājumus. Šad tad paskatīsies kaulainu aci uz citu labumiem. Biznesa cilvēki nespēs turēties pretī jauniem izaicinājumiem. Nav jau laiks, kad nauda liptu kā dubļi pie zolēm, bet centīgākos iespējas atradīs. Ļoti spēcīgs partnerības aicinājums. Daži Skorpioni nopietni apsvērs attiecību izmaiņas.
Strēlnieks
Jūnijs allaž Strēlnieku paceļ jauniem darbiem un nedarbiem. Ļoti gribas izrauties no jelkāda sprosta. Svārstīšanās kļūs par normu, tāpat kā mešanās te vienā, te otrā aicinājumā. Jāsāk pierast, ka darba un pienākumu kļūs arvien vairāk, bet arī darba vide var palikt plašāka. Atpūta pie dabas, ēdienreižu revidēšana. Un darbs pat pēc d
Mežāzis
Ārpus darba laiks pavadāms pie dabas krūts. Mežāzim lēnītēm sāks uzsilt asinis, kas dažiem vainagosies ar pēcnācējiem, citiem – ar precībām. Pat rūdīti īgņas smies par jokiem. Sportiskās aktivitātēs iesaistītie sasniegs augstvērtīgus rezultātus. Stingrais skats „pienaglos pie sienas” paviršos un provocēs pa kādam principiālam vietējā mēroga skandāliņam.
Ūdensvīrs
Jauni iespaidi, kas sagādās prieku. Vienlīdz atpūtīsies un vienlīdz priecāsies par katru brīvo stundu mājās. Rosinātā iztēle mudinās pievērsties radošām aktivitātēm. Sportiski panākumi. Metīsi izaicinājumu ierastajam dzīves ritmam un – tas ir paliekoši un uz ilgu laiku.
Zivis
Zivis rausies uz pusēm starp mājām un daudzajām iespējām nebūt mājās. Ar tehniku saistāmas aktivitātes. Nauda brīnumainā kārtā uzradīsies, bet vieglais guvums tikpat viegli plūdīs projām. Piedomās kā iepriecināt ģimeni, kā iekārtot mājas vidi. Sieviete satiks potenciālu dzīvesdraugu. Vīrietis – mīļotās dēļ spers ilgi nobriedinātu soli.

Ieeja
Izklaide
Horoskopi
Bezmaksas SMS
šī diena vēsturē
Vārda dienas
Spēles
Radio
Online TV
Online spēles
Aptauja
Vai mājaslapā vajadzetu būt rakstitam kas šodien svin vārda dienas?

Rezultāti
Arhīvs
Visas atbildes: 88
Apmeklēt forumu
Nedēļas anekdote
zaķitis iejiet žurnālu veikalā un jautā:jums playboy ir?? pārdevēja:ir! zaķītis,a kaukas krutāks ir?? pārdevēja:ir! trushu audzēšanas rokasgrāmata!!
Draugi
Latvijas Reitingi
Statistika
kopā aktīvi 1
viesi 1
lietotāji 0


www.BANNERI.lvon-line.lv Top Site Statistika - TopSite.lv