Gadijuma bilde
Patversmes
Slokas
Alūksne
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Jelgava
Jēkabpils
Jūrmala
Liepāja
Mežvairogi
Rēzekne
Valka
Ogre
Tukums
Līčos
Jugla
Dzīvnieku biedribas
TUTTI
Ķepu-ķepā
DzīvniekuSOS
Kāmis
Meklēšana

TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem
Dzīvnieku aizsardzības biedrība ”TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM” (Reģ.Nr.40008159739) dibināta 10. maijā 2010. gadā un reģistrēta LR Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2010.gada 17.maijā.

Biedrības mērķis ir nodrošināt dzīvniekiem jebkādu tiem nepieciešamo palīdzību (uzturēšanu, veterināro palīdzību, pagaidu vai pastāvīgu māju meklēšanu u.c.), informatīvi izglītojot sabiedrību, veicināt labvēlīgu attieksmi pret dzīvniekiem, neatkarīgi no to sugas, vecuma un veselības stāvokļa, novēršot cietsirdības aktus. Iesaistīties dzīvnieku labturības normu īstenošanā.

Biedrība ir sabiedriska organizācija, kura var pastāvēt tikai no sabiedrības atbalsta.

Biedrība iespēju robežās nodrošina dzīvniekus ar pagaidu pajumti.

Šī gada laikā biedrībai ir izdevies palīdzēt vairākiem kaķiem, ir izdevies daudziem atrast mājas, uzņemti vairāki smagi slimi kaķi, kuri, pateicoties uzraudzībai 24 stundas diennaktī un nepārtrauktai aprūpei, izdzīvojuši un izauguši par skaistiem mājas mīluļiem, kuri nu jau katrs savās mājās. Sadarbībā ar BA „Turība” akcijas „Palīdzi draugam tikt pie siltām mājām” ietvaros izgatavotas un patversmēm uzdāvinātas 12 siltinātas jaunas suņu būdas. Ir sterilizēti vairāki bezsaimnieka kaķi. Ir sniegts atbalsts veterinārajā aprūpē bezsaimnieka kaķiem, kuri nav tikuši uzņemti un reģistrēti biedrībā, taču tiem bijusi nepieciešama palīdzība. Biedrība sniegusi atbalstu arī 18.septembrī atrastajam pie koka mežā piesietajam amerikāņu buldogam, kurš arī šobrīd joprojām atrodas biedrības pagaidu mājās un turpina gaidīt jaunus saimniekus.

Lai nodrošinātu uzturēšanu un veterināro aprūpi, biedrība informē sabiedrību par redzeslokā nonākušiem bēdu brāļiem un aicina ziedot konkrēti šiem gadījumiem.

Nākotnes plānos ir dzīvnieku pansijas izveidošana, kurā patvērumu rastu noklīdušie, pamestie vai jebkādā citā veidā bez saimnieka palikušie dzīvnieki, lai nodrošinātu tiem pagaidu mītni, ēdienu, veterināro aprūpi, profilaktisko vakcināciju, sterilizāciju, socializāciju un paralēli meklētu dzīvniekiem vecos vai jaunos saimniekus. Šobrīd biedrībai ir piesaistīti daži brīvprātīgie pagaidu māju sniedzēji. Pagaidu mājās mitinās 2-10 dzīvnieki katrā.

Mūsu organizācija organizē dažādus informatīvos un izglītojošos pasākumus, kas veicina sabiedrības izglītošanu un informētību par dzīvnieku aizsardzību un pamesto dzīvnieku problēmām.

*Biedrībai "TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas dod iespēju ziedotājiem – fiziskām un juridiskām personām – saņemt nodokļu atlaides. (http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=11&id=4681&hl=1http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/metodiskie%20materiāli/uin/met_uin_atlaizu_piemerosanu_2007.doc)

Ziedojumi tiek izlietots nelaimē nonākušu, cietušu, slimu dzīvnieku ārstēšanai, uzturēšanai un izmitināšanai.

Mūsu rekvizīti:

"TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem”

Dzīvnieku aizsardzības biedrība

reģ.nr.40008159739

Juridiskā adrese: Nīcgales iela 16-28, Rīga

AS Swedbank

LV30HABA0551028417276

Informācijai:

tālr. 29365315

info@tutti.lv

Ieeja
Izklaide
Horoskopi
Bezmaksas SMS
šī diena vēsturē
Vārda dienas
Spēles
Radio
Online TV
Online spēles
Aptauja
Vai mājaslapā vajadzetu būt rakstitam kas šodien svin vārda dienas?

Rezultāti
Arhīvs
Visas atbildes: 88
Apmeklēt forumu
Nedēļas anekdote
zaķitis iejiet žurnālu veikalā un jautā:jums playboy ir?? pārdevēja:ir! zaķītis,a kaukas krutāks ir?? pārdevēja:ir! trushu audzēšanas rokasgrāmata!!
Draugi
Latvijas Reitingi
Statistika
kopā aktīvi 1
viesi 1
lietotāji 0


www.BANNERI.lvon-line.lv Top Site Statistika - TopSite.lv