Gadijuma bilde
Patversmes
Slokas
Alūksne
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Jelgava
Jēkabpils
Jūrmala
Liepāja
Mežvairogi
Rēzekne
Valka
Ogre
Tukums
Līčos
Jugla
Dzīvnieku biedribas
TUTTI
Ķepu-ķepā
DzīvniekuSOS
Kāmis
Meklēšana

"Ja Dievs Tavā ceļā noliek kādu dvēselīti, tad jau ar to vien Viņš liek saprast, ka vēlās, lai TU kaut ko viņa labā dari...”/Māte Terēze/


Viena cilvēka iespējas un resursi ir ierobežoti, bet dzīvnieciņi, kas lūdz klusējot, kas pamesti likteņa varā ir daudz.

Tikai KOPĀ MĒS VARAM DAUDZ VAIRĀK!


DZAB "Ķepu-ķepā” aicina arī Tevi – NEPAEJ GARĀM! Arī Tu VARI palīdzēt! Mēs pastāstīsim – kā! 


ATBALSTOT AR INFORMĀCIJU:

ØPats vienkāršākais ir nospiest pāris "klikt” interneta vidē – kaut vai pievienojoties sekotājiem draugiem.lv lapā un/vai nospiežot: "ieteikt draigiem"; vai ieliekot informāciju, aprakstus, foto savā profila galerijās, dienasgrāmatā. Šādi padodot informāciju tālāk, lielāks cilvēku skaits tiek informēts un pastāv lielāka iespēja, ka radīsies kāds risinājums, kas kādam 4kājainam, slimam, novārgušam, savainotam dzīvnieciņam var glābt dzīvību! – Un šis neko nemaksā! Tik mazliet laika un pāris "klikt”.


ØVarbūt Tavā darba vietā, mājas lapā utml. ir iespēja izvietot informatīvus bukletus, plakātus, foto ar dzīvnieciņiem, kas meklē mājas utml. – jo iespējas palīdzēt ir vairākas un dažādas, bet pieredze rāda, ka daudzi cilvēki nezina par šīm iespējām; tāpat kā daudziem nav ne jausmas, kādas sāpes un šausmas dzīvnieciņiem nākas piedzīvot.. Mūsu mērķis ir izglītot un informēt gan par dzīvnieciņu uzturēšanas vajadzībām, gan par iespējām palīdzēt novērst un mazināt viņu sāpes; gan par pasākumiem un citiem jautājumiem.


ØVarbūt Tev ir iespēja un laiks atbalstīt dzīvnieciņus māju meklēšanā, saliekot sludinājumus gan interneta mājas lapās, gan avīzēs, gan portālos, blogos utt. – Piesakies! Šo var darīt arī skolnieki! Mēs būsim pateicīgi, jo ikdienas algotais darbs un esošo dzīvnieciņu aprūpe aizņem lielu daļu mūsu laika, un jebkurš atbalsts mums ļoti nepieciešams!KĻŪSTOT PAR KONKRĒTA DZĪVNIEKA ATBALSTĪTĀJU - DRAUGU:

Ja vēlies sniegt savu atbalstu, bet nevari fiziski pie sevis paņemt dzīvnieciņu – kļūsti vienam no viņiem par ATBALSTĪTĀJU UN DRAUGU (hug) Izvēlies dzīvnieciņu , kas atrodas pagaidu mājās - piesakies un dodies ciemos! Dzīvnieciņš būs pateicīgs un ļoti priecīgs par kādu gardu dāvanu. Piedalies šī dzīvnieciņa stāstā – palīdzi viņam atveseļoties, ja nepieciešams; palīdzi atrast mājas – piedalies sirsniņas ceļā uz Laimīgo Stāstu!

ZIEDOJOT:

ØDakterēšanās izmaksas nav zemas.. pavisam nav.. DZAB "Ķepu-ķepā” nav atbalsta fonda – naudiņas ir tikai tik daudz, cik mēs paši nopelnam savos algotajos darbos, un šie resursi nespēj segt visu dzīvnieciņu aprūpi, tāpēc katrs atbalsts, katrs noziedotais lats spēj kādam glābt dzīvību! Tikai KOPĀ MĒS VARAM DAUDZ VAIRĀK!


ØŠovasar vēlamies uzcelt pienācīgu voljēru, arī suņu būdas un kaķu mājiņas nepieciešamas – ļoti nepieciešami izjemateriāli šīm lietām: sākot ar naglām un beidzot ar siltinājuma materiāliem.


ØUzņemot dzīvnieciņus pagaidu mājās, parasti to skaits ir paliels – ļoti liels atbalsts mums būtu kāds konservs, kāds kilograms sausās barības, kāda paka ar kaķu tualetes smiltiņām, kaķēnu piena pulveris, vitamīni, zāles utt. Mums noder viss, kas saistīts par un ap dzīvnieciņu ikdienas aprūpi un uzturēšanu!


SNIEDZOT PAGAIDU MĀJAS:

ØIespēja, ka ir cilvēks, kas var pie sevis paņemt uz laiku dzīvnieciņu, kamēr tas atveseļojas, kamēr atrodas īstie saimnieki, vai uz izbarošanas periodu, mums ir katastrofāli nepieciešama!!! Jo sirsniņu, kam vajag palīdzību ir tik daudz, bet mēs, kas fiziski sniedz ikdienas aprūpi, tik maz.. Un patversmes ir regulāri pārpildītas!!! Bieži vien šis ir posms glābšanas "ķēdītē”, kura dēļ nav iespējams palīdzēt, jo vienkārši nav kur aizvest šo dzīvnieciņu pat, ja ar pārtiku, zālēm un vetārstu tiek nodrošināts. Jo atstāt klīnikās stacionārā regulāri un ilgāk kā uz pāris dienām ir ļoti dārgi un šis nav risinājums.


ØArī no patversmes var paņemt dzīvnieciņu uz pagaidu mājām uz laiku. Tas savukārt dod iespēju patversmei uzņemt kādu citu dzīves pabērnu, kam tajā brīdī, iespējams, palīdzība ir nepieciešama vairāk.


ØPaņemot dzīvnieciņu uz PAGAIDU mājām, cilvēkam savukārt ir iespēja iepazīt dzīvnieciņu un saprast, vai  vēlētos sev tādu mīluli mājās.Tomēr šis lēmums jāpieņem atbildīgi, jo, paņemot dzīvnieciņu savā aprūpē, cilvēks kļūst atbildīgs par to.


AIZBRAUCOT CIEMOS UZ PATVERSMI:

ØDZAB "Ķepu-ķepā” šobrīd nav patversmes, bet šis ir viens no tuvākajiem nākotnes projektiem, ko ceram realizēt ar visu labo cilvēku atbalstu. Un šobrīd aicinām doties ciemos pie dzīvnieciņiem esošajās patversmēs.


ØAizbrauc ciemos un dodies garākā pastaigā ar suņuku! Tā kā patversmes ir pārpildītas, dzīvnieciņu daudz, bet darbinieku skaits neliels, tad fiziski nav iespējas katram dzīvnieciņam veltīt pietiekami daudz laika. Aizbrauc ciemos un iepriecini kādu 4kājaino sirsniņu ar savu uzmanību!  Sniedz iespēju izkustināt ķepas pastaigā un rotaļā! Jo , diemžēl, patversmēs nav citu iespēju, jo īpaši ziemā, kā lielāko daļu suņuku turēt būros vai piesietus ķēdē. Tādejādi , iespēja izskraidīties un saņemt papildus uzmanību ir kā ļoti gaidīta dāvana! Uzdāvini kādam rējējam šo prieku! Ja mēs katrs kaut vienu reizīti aizbrauktu ciemos – kopā tas sniegtu tik daudz prieka!


ØPatversmēs ir iespēja pieteikties palīdzēt kā brīvprātīgajam darbiniekam! Tavas divas rokas un kājas būtu milzīgs atbalsts ikdienas dzīvnieciņu aprūpē! Internetā patversmju mājas lapās ir sīkāka informācija par šo – ieskaties un sazinies ar patversmes darbiniekiem! Tā varētu būt Tava dāvana dzīvnieciņiem! 

AR TRANSPORTU: aizvedot \ atvedot

ØBieži vien mēs, dzīvniekmīļi, esam paši bez savām personīgajām mašīnām. Mūsu pārvietošanās iespējas ir sabiedriskais transports vai velosipēds. Un ir situācijas, ka tikt pie vetārsta ir problēma, jo nav ar ko nokļūt – un slimu dzīvnieciņu vējā, lietū, sniegā, salā ar sabiedrisko transportu vest ir liels risks pasliktināt tā veselības stāvokli. Nemaz nerunājot par stresu, ko izraisa pārvadāšana jau pati par sevi, un kur nu vēl, ja tas aizņem ilgāku laiku un apkārtējais pilsētas troksnis; vai sabiedriskā transportā dzīvnieciņam paliek slikti.. Izkāpjot ārā lietū, ielas vidū nesanāks dzīvnieciņu apkopt un kājām atpakaļ līdz mājām arī neaiziesi.. Vai vedot noķertu ielas minku uz operāciju – ķerambūri paši par sevi ir smagi.. Citreiz savukārt nepieciešams atvest no veikala 15kg maisu ar smiltiņām..


Ø Ir iespēja dzīvnieciņu nogādāt siltumā un aprūpē pagaidu mājās, bet kādā citā pilsētā – un tad aizvešanas iespēja kļūst par vienu no galvenajām problēmām. Tāpēc, ja, piemēram, dažreiz brauc uz laukiem vai darba jautājumos braukā pa Latviju, vai vienkārši esi gatavs kādreiz izpalīdzēt ar aizvešanu – sazinies ar mums! Tava palīdzība ar transport var glābt kādam dzīvnieciņam dzīvību! Uz doto brīdi murrātāji un rējēji ir ceļojuši no un uz Jēkabpili, Liepāju, Jelgavu, Bausku, Iecavu, Ventspili, Valmieru, Kuldīgu, Siguldu – un visos šajos gadījumos transporta jautājums vienmēr ir bijis aktuāls un dažos – izšķirošais – būs iespēja sirsniņu glābt vai nē – būs iespēja nogādāt pie cilvēka aprūpē, vai būs jāatstāj palikt ārā uz ielas..


FIZISKI PALĪDZOT:

ØLai NEVAIROTU SĀPES, lai humāni ierobežotu vairošanos, tiek realizēta programma: Noķer – sterilizē-atlaid. Noķert dzīvnieciņu, lai tam palīdzētu, lai ierobežotu vairošanos, ir vesels pasākums. Tava līdzdalība un palīdzība ir ļoti nepieciešama!


ØCitreiz savukārt nepieciešams ko uzmeistarot – būri, sētu voljēram, suņu būdu, kaķu mājiņu, uzšūt guļamspilvenu, "mētelīti”, ko uzvilkt pēc sterilizācijas operācijas, nagu asināmo, kādu rotaļu komplektu utt.


ØVarbūt Tev labi padodas fotografēšana vai video izveidošana, vai filmēšana, vai informatīvo bukletu izveide vai…


Vajadzību mums ir daudz un katrs atbalsts zelta vērtībā! Ja Tev ir kāda prasme, vēlēšanās un iespēja atbalstīt dzīvnieciņus šādā veidā – atsaucies! Sazinies ar mums! Jo mēs, dzīvniekmīļi, neesam tik daudz, lai paši saviem spēkiem spētu to visu realizēt. Tāpēc mums nepieciešams arī Tavs atbalsts, lai spētu palīdzēt tiem, kas lūdz klusējot..


PABAROJOT TOS, KAM NAV SAVU MĀJU:

ØUz ielām, vārtrūmēs, pagrabos, sētās, pagalmos, eglāju, krūmu audzēs – tur viņi dzīvo – tie, kam nav savu māju.. Visdrīzāk Tu ej viņiem garām katru dienu un nemaz viņus nepamani.. Kaut vienu reizi pabarojot vienu no viņiem vai ielejot ūdeni trauciņā un iznesot to ārā , kaut noliekot pie atkritumu tvertnēm – Tu kādai sirsniņai tajā dienā būsi iespējams dāvājis spēku cīnīties tālāk par izdzīvošanu! Jo Latvijā ir noteikts, ka ielas kaķi tiek sterilizēti, kastrēti un palaisti atpakaļ dzīvot uz ielas, veidojot kaķu kolonijas. Šādā veidā humāni tiek ierobežota nevēlamā vairošanās, nepielietojot vardarbīgu izturēšanos pret dzīvnieciņu. Un šāds sterilizēts, kastrēts dzīvnieciņš vairs neskaitās klaiņojošs! Tas skaitās kā bezsaimnieka dzīvnieks un pilnvērtīgs pilsētas iemītnieks. Un jebkāda veida nehumāna un nepamatota dzīvnieciņa nogalināšana tiek uzskatīta kā vardarbīga izturēšanās, kas savukārt ir pat krimināli sodāma! Pat vairāk – likums paredz, ka cilvēka PIENĀKUMS IR PALĪDZĒT nelaimē nonākušam 4kājainajam!!!


DZAB "Ķepu-ķepā” aicina: būsim atbildīgi un humāni pret dzīvnieciņiem un sniegsim viņiem atbalstu, jo arī viņu krūtīs pukst dzīva sirsniņa, kurai sāp un kura vēlās uzzināt, ko nozīmē mīlestība!


SADARBOJOTIES:

Kā jau iepriekš minēts: vajadzību mums daudz, bet mēs paši neesam tik daudz, lai spētu un zinātu visu. Tāpēc jebkurš atbalsts, kas palīdzētu mums palīdzēt dzīvniekiem mums ir ļoti, ļoti nepieciešams!


ØVarbūt- Tu esi jurists un vari mums palīdzēt ar dokumentiem, ar padomu, ar informāciju.. Varbūt -Tev ir zināšanas par Eiropas fondiem un projektiem.. Varbūt -esi amatpersona kādā pašvaldībā un vēlētos savā pilsētā palīdzēt ielās dzīvojošiem dzīvnieciņiem.. Varbūt- Tu strādā izglītības nozarē un atbalsti bērnu un jauniešu izglītošanu par dzīvnieciņiem un viņu vajadzībām, veicinot humānas un atbildīgas attieksmes veidošanos (mums ir projekts rīkot izglītojošus pasākumus skolās).. Varbūt -esi vetārsts savā pilsētā un vēlētos noslēgt sadarbības līgumu.. Varbūt -Tu strādā pārtikas nozarē, kur ēdienu vienkārši met ārā vai dzīvnieku barības ražošanā, izplatīšanā.. Varbūt -ar būvmateriāliem saistītā nozarē vai esi amatnieks.. Varbūt esi mākslinieks, dejotājs, dziedātājs un vēlētos piedalīties labdarības pasākumā uzstājoties.. Varbūt Tu esi.. Tu vari.. Tu māki..


Kaut vienu reizi atsaucoties, piedaloties, sadarbojoties – tā būtu Tava dāvana dzīvniekiem – Un šī pasaule kļūtu par gramu gaišāka .

Jo TIKAI KOPĀ MĒS VARAM VAIRĀK!


Ļoti gaidīsim Tavu vēstulīti(hug)

info@kepa.lv

Dzīvnieku aizsardzības biedrība

"Ķepu-ķepā”

Reģ.nr. 40008176673

Ziedojumu konts: LV37HABA0551030617983

Ieeja
Izklaide
Horoskopi
Bezmaksas SMS
šī diena vēsturē
Vārda dienas
Spēles
Radio
Online TV
Online spēles
Aptauja
Ar kādu baribu tu baro savu majdzīvnieku?

Rezultāti
Arhīvs
Visas atbildes: 76
Apmeklēt forumu
Nedēļas anekdote
zaķitis iejiet žurnālu veikalā un jautā:jums playboy ir?? pārdevēja:ir! zaķītis,a kaukas krutāks ir?? pārdevēja:ir! trushu audzēšanas rokasgrāmata!!
Draugi
Latvijas Reitingi
Statistika
kopā aktīvi 1
viesi 1
lietotāji 0


www.BANNERI.lvon-line.lv Top Site Statistika - TopSite.lv