Gadijuma bilde
Patversmes
Slokas
Alūksne
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Jelgava
Jēkabpils
Jūrmala
Liepāja
Mežvairogi
Rēzekne
Valka
Ogre
Tukums
Līčos
Jugla
Dzīvnieku biedribas
TUTTI
Ķepu-ķepā
DzīvniekuSOS
Kāmis
Meklēšana
Peles

Mūs dienās peles mīt gandrīz katrā mājā. Peles, kuras pārdod zoo veikalos un audzētavās ir pieradinātas pie cilvēkiem, bet tās, kas pārsvarā mīt katrā mājā nav pieradinātas un var būt inficētas (labāk nepieradinātās lauku peles neņemt rokās). Peļu turēšana, peles var turēt metāla stiepļu būrī un arī stikla būrī. Minimālajiem būra izmēriem vajadzētu būt 50 x50 x 50. Būri obligāti jāiztīra vienreiz nedēļā, lai nerastos infekcijas. Būri vajadzētu kādu vietu kur paslēpties labi piemērota ir kāda maza mājiņa vai arī kāda cita lieta kur var ielīst un paslēpties. Pelēm kā pamat barību izmanto veikalā speciāli nopērkamo barību, papildus var dot dārzeņus un augļus, zaļbarību (pie zaļbarības jāpieradina pakāpeniski) koku zariņus vislabākais ābeles, Pelēm nedrīkst dot sieru un gaļas izstrādājumus.

Garums: 7 - 10 cm
Svars: 55 g
Dzīves ilgums: vidēji 3 gadi.
Grūsnība: 20 dienas, piedzimst 4 - 6 mazuļi.
Veselība: Peles var ļoti viegli var saslimt no nepareizas barošanas, tāpēc ir jāskatās ko dod pelei nevis dod kas pagadās. Vel pelēm var būt arī audzēji ,Elpošanas ceļu slimības un Caureja un citas.

Ieeja
Lietotājs:
Parole:
Izklaide
Horoskopi
Bezmaksas SMS
šī diena vēsturē
Vārda dienas
Spēles
Radio
Online TV
Online spēles
Aptauja
Vai mājaslapā vajadzetu būt rakstitam kas šodien svin vārda dienas?

Rezultāti
Arhīvs
Visas atbildes: 88
Apmeklēt forumu
Nedēļas anekdote
zaķitis iejiet žurnālu veikalā un jautā:jums playboy ir?? pārdevēja:ir! zaķītis,a kaukas krutāks ir?? pārdevēja:ir! trushu audzēšanas rokasgrāmata!!
Draugi
Latvijas Reitingi
Statistika
kopā aktīvi 2
viesi 2
lietotāji 0


www.BANNERI.lvon-line.lv Top Site Statistika - TopSite.lv