Gadijuma bilde
Patversmes
Slokas
Alūksne
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Jelgava
Jēkabpils
Jūrmala
Liepāja
Mežvairogi
Rēzekne
Valka
Ogre
Tukums
Līčos
Jugla
Dzīvnieku biedribas
TUTTI
Ķepu-ķepā
DzīvniekuSOS
Kāmis
Meklēšana
Zirgi
Kā mums zināms ir savvaļas zirgi un mājas zirgi. No kā atšķiras šie zirgi?Nu būtībā nearko,bet mājas zirgi atšķirībā no savvaļas zirgiem ir pieradināti pie cilvēkiem .Bet tagad mazliet vairāk par mājas zirgiem!
Mājas zirgi
Mājas zirgs ir zīdītājs kurš ir no septiņām ģints mūsdienu sugām. Pie zirgiem pieder arī ēzeli,zebras un kulāns.Kulāns ir zirga dzimtas ēzeļu apakšģints,Āzijas savvaļas ēzeļu sugas,viena no pusugām. Latvijā zirga tēvs ir kumeļš bet māte ķēve. Zirgs ir bijis un aizvien irliela nozīme lauksaimniecībā,transportā un kaujās!Pirmais pieradinātais zirgs ir minēts ap 2000. g.p.m.ē.Tas ir pirmais zināmais laiks kad zirgs pirmo reizi tika izmantots kā transporta līdzeklis līdz 20 gadsimtam.
Savvaļas zirgi.
Savvaļas zirgs ir zirgu ģints Equus suga,no kuras ir radušās visas mājas zirgu šķirnes .Savvaļas zirgi ir dzīvnieki kurus nevar pieradināt pie cilvēku rokām!Šie zirgi ir nav domāti mājas zirga darbam!Savvaļas zirgi atīra pļavas no garās zāles un palīdz tīras un kārtīgas vides veidošanai!
Ieeja
Lietotājs:
Parole:
Izklaide
Horoskopi
Bezmaksas SMS
šī diena vēsturē
Vārda dienas
Spēles
Radio
Online TV
Online spēles
Aptauja
Vai mājaslapā vajadzetu būt rakstitam kas šodien svin vārda dienas?

Rezultāti
Arhīvs
Visas atbildes: 88
Apmeklēt forumu
Nedēļas anekdote
zaķitis iejiet žurnālu veikalā un jautā:jums playboy ir?? pārdevēja:ir! zaķītis,a kaukas krutāks ir?? pārdevēja:ir! trushu audzēšanas rokasgrāmata!!
Draugi
Latvijas Reitingi
Statistika
kopā aktīvi 1
viesi 1
lietotāji 0


www.BANNERI.lvon-line.lv Top Site Statistika - TopSite.lv