Gadijuma bilde
Patversmes
Slokas
Alūksne
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Jelgava
Jēkabpils
Jūrmala
Liepāja
Mežvairogi
Rēzekne
Valka
Ogre
Tukums
Līčos
Jugla
Dzīvnieku biedribas
TUTTI
Ķepu-ķepā
DzīvniekuSOS
Kāmis
Meklēšana
Sākums » 2010 » Novembris » 9 » Dzīvnieku patversme ir gatava ziemai! Paldies visiem!
4:28 PM
Dzīvnieku patversme ir gatava ziemai! Paldies visiem!


Ap 300 talcinieku un dzīvnieku mīļotāju svētdien, 7.novembrī, pulcējās Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē, lai sakoptu teritoriju un iepazītos ar apstākļiem patversmē.
Jau pl.11:00 no rīta Stopiņu novada Līčos ieradās pirmie ciemiņi ar noderīgām un gardām dāvanām dzīvniekiem, kuriem patversme ir pagaidu patvērums. Diena iesākās ar kinologu paraugdemonstrējumiem - izrādās, suņi var ne tikai paklausīgi staigāt un sēdēt, bet arī lekt ar lecamauklu, „cept omleti” un savākt izmētātās rotaļlietas groziņā!

Iestiprinājušies ar tēju un maizītēm, uzņēmīgie talcinieki atrada sev piemērotu nodarbošanos - grāba lapas, dedzināja žagarus, nolīdzināja zemi, sašķiroja un pakoja saziedotās drēbes un segas, zāģēja malku un darīja daudzus citus vērtīgus darbus. To gan būtu grūti paveikt bez Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas dārzi un parki” aizdotajiem darbarīkiem, tādēļ viņiem lielais paldies.

Ikviens varēja samīļot suni un doties ar viņu pastaigā vai paciemoties kaķu blokā, lai samīļotu tā iemītniekus. Mājup devās arī viens kaķis, bet divi jau gaida rindā.

Prieks un pateicība par pasākumā „Sasildi mani” gūto atsaucību bija ne tikai  dzīvniekiem, bet arī patversmes apsaimniekotājas - biedrības "Dzīvnieku pansija Ulubele” darbiniekiem un brīvprātīgajiem. „Ulubeles” vadītāja Inga Rēvelniece atzīst: „To apjomu ko šodien izdarījām, mums būtu jāstrādā mēnesi diendienā ar slapju muguru, un tad jautājums - vai tiktu galā! Atsaucība bija liela - saziedoja daudz labu mantu, un tas prieks, ko deva suņiem, šīs garās pastaigas un minku apčubināšana – tas viss ir nenovērtējams.”

„Ulubele” izsaka sirsnīgu pateicību visiem svētdienas ciemiņiem un talciniekiem, kuri palīdzēja ar enerģisku darbu, ziedojumiem un dāvanām suņiem un kaķiem, kuriem pagaidām vēl nav sava saimnieka. Katrs ir aicināts atbraukt ciemos jebkurā nedēļas dienā no plkst. 10 līdz 16, lai izdarītu ko labu un noderīgu.


Avots: TVNET


Skatījumu skaits: 530 | Pievienoja: dzivnieki | Reitings: 0.0/0 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieeja
Lietotājs:
Parole:
Izklaide
Horoskopi
Bezmaksas SMS
šī diena vēsturē
Vārda dienas
Spēles
Radio
Online TV
Online spēles
Aptauja
Vai mājaslapā vajadzetu būt rakstitam kas šodien svin vārda dienas?

Rezultāti
Arhīvs
Visas atbildes: 88
Apmeklēt forumu
Nedēļas anekdote
zaķitis iejiet žurnālu veikalā un jautā:jums playboy ir?? pārdevēja:ir! zaķītis,a kaukas krutāks ir?? pārdevēja:ir! trushu audzēšanas rokasgrāmata!!
Draugi
Latvijas Reitingi
Statistika
kopā aktīvi 1
viesi 1
lietotāji 0


www.BANNERI.lvon-line.lv Top Site Statistika - TopSite.lv